Novinky
Nový rok

Začal nám nový rok a my máme nový článek na našem webu. Tak se podívejte, navíc zanedlouho bude další, další, ... :-) A bude nové zboží a ...

více
Odstartováno

A je to tady, začínáme... Snažíme se nabízet originální zboží, které se nám snad bude dařit co nejčastěji doplňovat. Předem všem děkujeme za podporu a případné nákupy. Již nyní máme...

více

Platba a doprava zboží

Úvod Dodání zbožíPlatba a doprava zboží
Tyto podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.wanatit.cz, jehož provozovatelem je: Jiří Nevěřil, Fryčajova 152, 614 00 Brno, IČ: 69743681, DIČ: CZ7409265347, dále jen provozovatel.

Veškeré ceny jsou uváděny včetně DPH. Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu www.wanatit.cz se řídí platnou legislativou a dále níže uvedenými obchodními podmínkami.

 

Výrobky nejsou určeny pro děti mladší tří let – nebezpečí spolknutí malých částí.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Při objednávce od 1000 Kč je dopravné ZDARMA.

Veškeré zboží, které nabízíme, máme fyzicky na skladě a bude od nás expedováno nejpozději následující pracovní den po přijetí platby za objednané zboží, případně následující pracovní den v případě osobního odběru. Zboží doručujeme následujícími způsoby:

• osobní odběr – po dohodě v Brně – zdarma;

• zaslání Českou poštou jako doporučený balíček – 75 Kč, pošta negarantuje termín dodání;

• zaslání Českou poštou jako Balík do ruky – 110 Kč, pošta garantuje dodání do druhého dne od podání;

• dodání službou www.zasilkovna.cz, nutno vybrat pobočku, kde si zboží vyzvednete – 60 Kč.

 

 
ZPŮSOB PLATBY

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb:

 

Hotově – při převzetí zásilky osobně v Galanterie Popleta, Pálavské náměstí 5, Brno – Vinohrady, za hotovostní platbu neúčtujeme žádné poplatky.

Dobírka – zboží zaplatíte až při doručení zboží na adresu uvedenou v objednávce, případně na výdejním místě služby Zásilkovna.cz (pokud si vyberete tento způsob platby, k poštovnému se připočte 20 Kč, případně 15 Kč u služby Zásilkovna.cz). 

On-line platba – možnost zaplatit předem na účet u Unicredit Bank (č.ú.: 311 851 3024/2700) a nebo přes platební bránu GoPay – kartou, GoPay účet, Mplatba, SuperCASH a další. Pokud si vyberete tento způsob platby, k dopravnému se již žádný poplatek nepřipočte. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet.

 

karetni asociace

 


EET

E-shop se řídí podle ustanovení §12 odst. 3 písm. h)ZoET – evidovanou tržbou nejsou také tržby z drobné vedlejší podnikatelské činnosti veřejně prospěšných poplatníků. (O příjem z drobné vedlejší činnosti se ve smyslu ustanovení §12 odst. 3 písm. h) ZoET bude jednat v případě, že veřejně prospěšný poplatník v roce, jež předchází roku, ve kterém by mu bez dalšího vznikla povinnost evidence tržeb z vedlejší podnikatelské činnosti, neměl příjem/výnos z této činnosti vyšší než 175 000 Kč, nebo tyto příjmy činily méně než 5 % z celkových příjmů/výnosů veřejně prospěšného poplatníka za sledované období.)


PŘEVZETÍ ZBOŽÍ
Při převzetí zboží ve vlastním zájmu prosím překontrolujte neporušenost obalu, zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Poškozené zboží máte právo odmítnout převzít. V případě poškozené zásilky vyplňte prosím s doručovatelem záznam o poškození při doručování. O této skutečnosti nás prosím informujte na výše uvedených kontaktech.

Copyright 2015 - 2024 © wanatit.cz – Orientální zboží s příběhem