Novinky
Nový rok

Začal nám nový rok a my máme nový článek na našem webu. Tak se podívejte, navíc zanedlouho bude další, další, ... :-) A bude nové zboží a ...

více
Odstartováno

A je to tady, začínáme... Snažíme se nabízet originální zboží, které se nám snad bude dařit co nejčastěji doplňovat. Předem všem děkujeme za podporu a případné nákupy. Již nyní máme...

více

Proč my

Úvod InformaceProč my

Pět důvodů, proč nakoupit právě u nás.

 

E-shop plníme věcmi, které bychom sami chtěli mít doma nebo přímo obdarovat naše rodiny a přátele.

 

Jsme malí a nechceme být velcí. Náš tým má (skoro) dva a půl chlapa. Přestože budeme růst v pestrosti sortimentu, chceme si zachovat „rodinnou“ velikost a osobnější přístup.

 

Naše zboží je omezené. Nemáme tisíce naprosto stejných šperků nebo nemlich stejné módní doplňky. A ani je mít nechceme. Rádi bychom si zachovali jistou unikátnost.

 

Peníze, které utratíme za zboží, se snažíme dávat lidem, kteří jej přímo vyrábí, nebo jsou prvními distributory. Držíme tak ceny, co nejníže, ale současně rádi podporujeme přímo místní lidi.

 

Příběhy. Postupně vám budeme přinášet příběhy ze zemí, kde se pohybujeme. Ať to už budou místní legendy, pohádkové příběhy nebo tradiční oslavy. Nakonec, naším mottem je být „e-shop s příběhem“.

Copyright 2015 - 2024 © wanatit.cz – Orientální zboží s příběhem